Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 356

Kürti jelzéssel: Tehenek a tájban. Olaj, vászon. 75x100 cm
10981.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
L. K. jelzéssel (Lotz Károly?): Szarvasmarha. Ceruza, papír. Szakadásokkal. 30×40 cm
10982.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Lampert jelzéssel (Lampért András?): Zöldellő táj. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×42 cm
10983.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Lendvay L jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vitorlások a holdfényben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 62×22 cm
10985.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Linke K. jelzéssel, XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 18x25 cm
10986.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
M.S. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61×45 cm
10987.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Marotta jelzéssel: A természet ölén. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10988.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Mathis jelzéssel: Táj (Erdély?). Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 41x28,5 cm
10989.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
MB jelzéssel: Színes város. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 50x40 cm
10990.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Mészáros E jelzéssel: Kisváros. Akvarell, papír, jelzett, elszíneződésekkel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×21,5 cm
10991.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mikita Elemér (XX. sz. első fele): Csendélet dinnyévek. Olaj, karton. Jelzett. Fakeretben. 39x29,5 cm
10992.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Mille jelzéssel: Tehenek. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. 45x56,5 cm.
10993.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events