Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Crescendo. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 28,5×19,5 cm
10861.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Gettó. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 15x10 cm
10862.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Beregi Vilmos (?-1970): Téli táj, Szolnok. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kisebb szakadásokkal. 28,5×20,5 cm
10863.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőiskola. Akvarell, ceruza, papír. Lap bal felső sarkában törésnyommal. 29,5×13 cm. Üvegezett keretben.
10864.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőnövendékek. Akvarell, ceruza, papír. 29,5×22,5 cm. Üvegezett keretben.
10865.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
BJ jelzéssel: Lovaskatona. Szén, papír, üvegezett fakeretben, 39,5×28 cm
10866.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bor jelzéssel: Színes táj. Olaj, farost. 30x22 cm. Dekoratív fakeretben.
10867.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Böröcz jelzéssel, (XX. sz. végi naiv festő): Bábolnai ménesudvar ötösfogattal, 1995. Olaj, farost. Fakeretben. 47x79 cm
10868.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
C. M. jelzéssel: Bibliai jelenet, 1870. Ceruza, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. 18×23,5 cm.
10869.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Crisan jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm
10870.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Dési Huber jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 49,5x37 cm
10871.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Dobó jelzéssel: Pécs, Balokány, 1930. Pasztell, papír, 31,5x47,5 cm, üvegezett fakeretben.
10872.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events