Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Gáborffy jelzéssel: Faluvége libákkal. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 34,5×49,5 cm
10885.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Gacs Gábor (1930-2019): Juhász Ferenc portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×28,5 cm
10886.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gacs Gábor (1930-2019): Sarkadi Imre portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×28,5 cm
10887.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gáspár jelzéssel: Táj. Olaj, farost. 40x50 cm
10888.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
GH jelzéssel (Glatz Henrik?): Városrészlet, 1916. Ceruza, papír. 12×15,5 cm.
10889.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Glatz jelzéssel (Glatz Oszkár vagy fia, Henrik?): Bujáki lány, 1938. Ceruza, papír. 24,5×17 cm.
10890.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Gódy Mária jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10891.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Grégász M jelzéssel: Imádkozik a király (Ferenc József), 1914. Ceruza, papír. 17x22,5 cm
10892.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gy. V. jelzéssel: Csendélet. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm
10893.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
HC jelzéssel: Női akt, 1926. Vöröskréta, papír. Kartonra kasírozva. 32,5×19,5 cm.
10894.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Herrer C jelzéssel: Hangulatos utca. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 20×15 cm
10895.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hidasi J. jelzéssel: Csendélet szőlőkkel. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 27,5×42 cm
10896.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events