Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Dobroszláv jelzéssel: Szélmalon alkonyatkor. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x45 cm.
10873.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gyűrődések (cím nélkül). Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 40,5×28,5 cm.
10874.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Drabant L. jelzéssel: A természet varázsa. Olaj, farost. Fakeretben. 50x20 cm
10875.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Ék Sándor (1902-1975): Kislány babával. Litográfia, papír, jelzett, 38×26 cm. Kartonra kasírozva.
10876.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Emeric Beauday jelzéssel, Gabriel von Max után: Jézus beteget gyógyít, 1934. Olaj, vászon, feltekerve, sérült, 95x71 cm.
10877.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Endrédy György (1910-1988): Őszi erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, 38,5×28 cm
10878.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Endrédy György (1910-1988): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×28,5 cm
10879.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Erdély jelzéssel: Csendélet szoborral és vázával, (1919?). Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 43,5×27,5 cm
10880.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Farkas jelzéssel: Női aktok. Ceruza, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 61,5×43,5 cm
10881.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ferenczy Valér jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 44x40 cm
10882.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Forrai jelzéssel (Forrai Gábor?): Téli erdő. Olaj, farost. 50×34,5 cm.
10883.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Gaál R jelzéssel, XX. sz. vége: Élet a földeken. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 34x46,5 cm
10884.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events