Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 357
3465006
10813
521
100000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül (Koszta József?): Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán utólagosan felragasztott "Koszta Józsaf művei. 75. Ülő nő. Gróf Andrássy Gyula tulajdona." feliratú címkével. Javított. Apró felületi sérüléssel. 100x70 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3473981
10814
521
90000
Jelzés nélkül, XIX. sz. eleje: Juhász nyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 46×42 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3468549
10815
521
70000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Portré, olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Fakeretben. 57×46 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3468546
10816
521
70000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Női portré, olaj, vászon, restaurált. Fakeretben. 57×46 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3465095
10817
521
55000
Jelzés nélkül, 1920-40 körül működött festő: Divatos art deco hölgy brossal. Olaj, vászon. 80×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3464786
10818
521
50000
Molnár jelzéssel: Pihenő lány, 1957. Olaj, farost. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel. 122x77 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3474091
10819
521
40000
Jelzés nélkül, feltehetően olasz festő, XX. sz. eleje: Vándor (Dante). Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 45x37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3467395
10820
521
36000
Jelzés nélkül (Gedő Lipót?): 4 db meseillusztráció. Akvarell, tus, papír. 6,5x8 és 15x11 cm közötti méretekben. Paszpartuban, szélein ázásnyommal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3465027
10821
521
40000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele, feltehetően magyar festő: Orgonás csendélet. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Hátoldalán 1989 utáni MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, kopott fakeretben. 85,5x71 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3468140
10822
521
38000
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége, feltehetően osztrák festő: Copfos lányka, 1895. Olaj, fatábla. Sarkaiban kissé sérült. 17,5x12,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3474308
10823
521
30000
Hanna Noglinski jelzéssel, XX. sz. eleje: Tulipánok. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 48x43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3474117
10824
521
28000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele (Szarka László?): Bohóc. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 41x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house