Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül (Koszta József?): Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán utólagosan felragasztott "Koszta Józsaf művei. 75. Ülő nő. Gróf Andrássy Gyula tulajdona." feliratú címkével. Javított. Apró felületi sérüléssel. 100x70 cm.
10813.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. eleje: Juhász nyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 46×42 cm
10814.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Portré, olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Fakeretben. 57×46 cm
10815.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Női portré, olaj, vászon, restaurált. Fakeretben. 57×46 cm
10816.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, 1920-40 körül működött festő: Divatos art deco hölgy brossal. Olaj, vászon. 80×70 cm
10817.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Molnár jelzéssel: Pihenő lány, 1957. Olaj, farost. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel. 122x77 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10818.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, feltehetően olasz festő, XX. sz. eleje: Vándor (Dante). Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 45x37 cm
10819.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Jelzés nélkül (Gedő Lipót?): 4 db meseillusztráció. Akvarell, tus, papír. 6,5x8 és 15x11 cm közötti méretekben. Paszpartuban, szélein ázásnyommal
10820.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele, feltehetően magyar festő: Orgonás csendélet. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Hátoldalán 1989 utáni MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, kopott fakeretben. 85,5x71 cm.
10821.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége, feltehetően osztrák festő: Copfos lányka, 1895. Olaj, fatábla. Sarkaiban kissé sérült. 17,5x12,5 cm
10822.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Hanna Noglinski jelzéssel, XX. sz. eleje: Tulipánok. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 48x43 cm
10823.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele (Szarka László?): Bohóc. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 41x31 cm
10824.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events