Available for bidding
10813.
517. Paintings, posters, ex libris auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
80 000 HUF
Jelzés nélkül (Koszta József?): Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán utólagosan felragasztott "Koszta Józsaf művei. 75. Ülő nő. Gróf Andrássy Gyula tulajdona." feliratú címkével. Javított. Apró felületi sérüléssel. 100x70 cm.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |