Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül: Olvasó kislány portréja. Olaj, farost. 60x40 cm
10837.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Pénz. Szitanyomat, kollázs (tarokk kártya), papír, üvegezett fakeretben, 27×20 cm
10838.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel: Levél. Szitanyomat, kollázs (tarokk kártya), papír, üvegezett fakeretben, 27×20 cm
10839.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel (...János), működött a XX. sz. második felében: Madonna keresztje, 1986. Linómetszet, papír, üvegezett fakeretben, 33×27,5 cm
10840.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x100 cm
10841.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XXI. sz. eleje: Geometrikus kompozíció, olaj, vászon. 100x80 cm
10842.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz eleje: Gesztusok. Vegyes technika, fa. 60x50 cm
10843.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Jelzés nélkül: Lóverseny. Szitanyomat. Vászon. Vakráma nélkül. 68x170 cm.
10844.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan (Buda...?) jelzéssel: Szürrealista portré. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 42,5x29 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10845.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, feltehetően Istokovits Kálmán alkotása, 2 db rajz: Budapest, a széttört Ferenc József híd, jégzajlás a Dunán, 1946. január 12. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 11x15,5 (x2) cm.
10846.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Nagy J jelzéssel, feltehetően erdélyi magyar festő: Nyárádselyei református templom, 1995. Olaj, vászon. Apró sérüléssel (benyomódással). Fakeretben. 55x38 cm
10847.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Merengő. Olaj, vászon. Kissé sérült. 64×51 cm
10848.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events