Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. eleje: Férfi hegedűvel (műteremben, festményekkel). Olaj, vászon. Sérült. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 31x29 cm
10825.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Égig érő fa. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 45x34 cm
10826.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet hegedűvel, 1943. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 68,5x79 cm.
10827.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Fiatal katona portréja, 1880. Akvarell, papír. Hátoldalán "Vienne le 9. Novembre, 1880". Üvegezett fakeretben, 8,5×6 cm
10828.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Kutyasétáltatás. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 31,5x24 cm
10829.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül: Virágzó park. Olaj, karton. Szélein kissé sérült. 47x57cm. Üvegezett, antik, sérült fakeretben.
10830.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan jelzéssel (Arató István?): Táj. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 23,5×29 cm.
10831.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Komlódi jelzéssel: Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, 62×40,5 cm
10832.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mattis jelzéssel (ifj. Mattis-Teutsch János?): Vízparti táj. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37,5x54,5 cm
10833.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Balkányi-Balogh jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 51x40,5 cm
10834.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Ács M jelzéssel, XX. sz. első fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, kartonon. 49x39 cm
10835.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Jelzés nélkül (ifj. Mattis-Teutsch János?): Táj. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 15x10 cm
10836.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events