Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

10849.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
18 db rajz. Klf. technikák, papír, részben jelzett, többségében jelzés nélkül. Klf, méretekben.
10850.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10851.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
AB jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 21×29 cm
10852.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
10853.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
AForey jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet vadkacsával. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Kardos Henrik és Társa pápai festékkereskedő 1920-30 körüli bélyegzésével. Dekoratív, sérült fakeretben. 30x58 cm
10854.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Andrásy R jelzéssel: Téli tanya. Olaj, vászon. Hátoldalán női akt. 40x50,5 cm.
10855.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
B. S. 14 jelzéssel: Rozsdás homok. Vegyes technika, vászon. 40x40 cm
10856.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Wigner Jenő portréja. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, 39×29 cm
10857.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Zsigmondy Richárd portréja. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, 39×29 cm
10858.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Balla B jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton 25,5x35 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10859.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bardi jelzéssel: Hölgy a Vajdahunyad várnál (Városliget, Budapest). Nyomat, papír, 24x34 cm
10860.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events