Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 357

NA jelzéssel: Színes formák. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva, 40×50 cm
11005.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Oko jelzéssel: Jelenet. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 25x32,5 cm
11006.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan (Barcsay?) jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Olaj, rétegelt falemez. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 12,5x57 cm
11007.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan (Csömöri?) jelzéssel: Zöldellő táj. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben. 42x28,5 cm
11008.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan (Gréb?) jelzéssel: Veres patak, arany zuzda, 1933. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 13,5x8,5 cm.
11009.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan (Keresztessy?) jelzéssel: Verőce, 1964. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x40,5 cm
11010.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan (Nagy?) jelzéssel: Pár (női hátakt). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (71/100), üvegezett fakeretben, 40×30 cm
11011.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan (Oracra?) jelzéssel: Társaság. Olaj, vászon. Fakeretben. 36x54,5 cm
11012.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan (S. M?) jelzéssel: Tórával táncoló rabbi. Nyomat, selyem. Hátoldalán Manor Gallery, Izrael eredetiségigazolásával. Üvegezett keretben. 36,5x25 cm
11013.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
11014.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel (?): Bivalyok. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30x21 cm
11015.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel (Antal Frigyesné Waldbauer Ilona?): Őszi táj. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. 24x32,5 cm
11016.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events