Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 356

Olvashatatlan jelzéssel: Virágos park. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
11090.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Ölelkező formák, 1983. Tus, toll, papír. Paszpartuban. 27,5x20 cm.
11091.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül: Balaton. Akvarell, papír. Apró szakadással. Papírra kasírozva. 21x30 cm
11092.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben.
11093.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült.
11094.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz és sokszorosított grafika, közte néhány kevés Dunakanyar. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült.
11095.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: kb. 21 db tanulmányrajz (néhány kivételével portré), többségében vázlatfüzetben, 1955 körül. Ceruza, papír. 23,5x18 és 33x24 cm közötti méretekben.
11096.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pákh jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 30×41 cm
11097.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
PM jelzéssel: Őszi erdő. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm
11098.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
P Windhaber jelzéssel, XX. sz. eleje: Keleti utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5×18,5 cm
11099.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Radics Gábor jelzéssel: Rendkívüli kiadás. Vegyes technika, papír. Kartonra kasírozva. Sérült. 75x90 cm
11100.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. 7,5x10,5 cm.
11101.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events