Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 356
3505030
11090
521
9500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos park. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3326373
11091
521
Olvashatatlan jelzéssel: Ölelkező formák, 1983. Tus, toll, papír. Paszpartuban. 27,5x20 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3361603
11092
521
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül: Balaton. Akvarell, papír. Apró szakadással. Papírra kasírozva. 21x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467471
11093
521
7500
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3467529
11094
521
7500
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3467530
11095
521
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz és sokszorosított grafika, közte néhány kevés Dunakanyar. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3467319
11096
521
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: kb. 21 db tanulmányrajz (néhány kivételével portré), többségében vázlatfüzetben, 1955 körül. Ceruza, papír. 23,5x18 és 33x24 cm közötti méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3489973
11097
521
Pákh jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 30×41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3415548
11098
521
PM jelzéssel: Őszi erdő. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3362198
11099
521
P Windhaber jelzéssel, XX. sz. eleje: Keleti utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5×18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3381483
11100
521
3400
Radics Gábor jelzéssel: Rendkívüli kiadás. Vegyes technika, papír. Kartonra kasírozva. Sérült. 75x90 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3397741
11101
521
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. 7,5x10,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house