Number of items: 339

Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 9 cm
12379.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
12380.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Wallendorf modern váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12381.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herend porcelán plakett, bontatlan papírtokjában, 9x9 cm
12382.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2 darab régi porcelán emlékbögre, egyik sérült, m: 9,5 cm
12383.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Antik porcelán tea baba, m: 10 cm
12384.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hummel "Imádat" figura. cca 1940, kézzel festett, jelzett, kereskedői címke maradékával, minimális kopással, m: 18 cm /// Hummel 'Adoration' Figure. Circa 1940, hand-painted, marked, with remnants of dealer label. Minor wear. Height: 18 cm.
12385.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Antik kínáló, kopással, 21x21 cm
12386.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1920-40 Német porcelán kaspó, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm
12387.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Antik német cukortartó, m: 20 cm
12388.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hibátlan m: 20 cm
12389.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1914-1918 2 darab gyermekjáték porcelán, egyiken német katona ábrázolásával, kopással, d: 8 cm
12390.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events