Number of items: 339

Aquincumi kacsapár, jelzett, hibátlan, kézzel festett, hibátlan, m: 8,5 cm
12331.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
12332.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hollóházi kézzel festett porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12333.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Jadeborg Bouquet Friesland 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12334.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Delft váza. Jelzett, m: 14,5 cm
12335.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
12336.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Limoges Rainer monacói herceg és felesége házasságára készült mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan
12337.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herendi Viktória mintás kínálótál, jelzett, kis kopással, 15,5x15,5 cm
12338.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Aquincum bólogatós kutya figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12339.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ezüstözött 3 részes szervírozó készlet, hibátlan, m: 23 cm alatt
12340.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Kahla zsánermintás irizáló egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
12341.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi Viktória mintás karmos váza, jelzett, kis kopással, m: 13 cm
12342.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events