Number of items: 339
3488073
12331
522
Aquincumi kacsapár, jelzett, hibátlan, kézzel festett, hibátlan, m: 8,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487072
12332
522
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3484986
12333
522
Hollóházi kézzel festett porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3493143
12334
522
7500
Jadeborg Bouquet Friesland 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3488383
12335
522
Delft váza. Jelzett, m: 14,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492988
12336
522
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
Available for bidding
2 800 HUF
3 000 3 600 4 200
3489511
12337
522
Limoges Rainer monacói herceg és felesége házasságára készült mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3485481
12338
522
Herendi Viktória mintás kínálótál, jelzett, kis kopással, 15,5x15,5 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3490777
12339
522
Aquincum bólogatós kutya figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3483855
12340
522
3200
Ezüstözött 3 részes szervírozó készlet, hibátlan, m: 23 cm alatt
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3483839
12341
522
Kahla zsánermintás irizáló egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488561
12342
522
Herendi Viktória mintás karmos váza, jelzett, kis kopással, m: 13 cm
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m