Number of items: 339
3306472
12427
522
15000
Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3425718
12428
522
Antik német porcelán figura, jelzett, hiányokkal, m: 10 cm
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3427187
12429
522
cca 1900/1920 Szecessziós mintás osztrák pecsenyés kínáló, jelzett, kopással, 44x28 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3428609
12430
522
Ditmar 2 darab nagyobb vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3427119
12431
522
28000
cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3330634
12432
522
Aquincum álló női akt, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 27 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3428522
12433
522
Meissen porcelán plakett "Soha többé fasizmust" felirattal, jelzett, díszdobozban, d: 15 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3426133
12434
522
Reosenthal Ilovszky János bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 10x7 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3428612
12435
522
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3428623
12436
522
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3413884
12437
522
13000
1937-1945 Bavaria Bareuther 12 személyes kávés készlet, jelzett, kopással, teljes.
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3414145
12438
522
Minton "Shalimar" tálka, jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 11 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m