Number of items: 339

Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
12427.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Antik német porcelán figura, jelzett, hiányokkal, m: 10 cm
12428.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1900/1920 Szecessziós mintás osztrák pecsenyés kínáló, jelzett, kopással, 44x28 cm
12429.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ditmar 2 darab nagyobb vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12430.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger &amp; Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
12431.

cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Aquincum álló női akt, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 27 cm
12432.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Meissen porcelán plakett "Soha többé fasizmust" felirattal, jelzett, díszdobozban, d: 15 cm
12433.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Reosenthal Ilovszky János bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 10x7 cm
12434.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
12435.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
12436.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1937-1945 Bavaria Bareuther 12 személyes kávés készlet, jelzett, kopással, teljes.
12437.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Minton "Shalimar" tálka, jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 11 cm
12438.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events