Number of items: 339
3453145
12403
522
Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3452577
12404
522
Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 21 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3447090
12405
522
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444376
12406
522
Régi német ónfedeles söröskorsó, jelzett, lepattanással, m: 26 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3451110
12407
522
Rosenthal virágmintás kínáló / szervírozó, jelzett, kis kopással, 42x27 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3444400
12408
522
Ciprus porcelán tál, város képekkel. Matricás, jelzett, hibátlan d: 21 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3449809
12409
522
Ritzenhoff "Caria" kétszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3369388
12410
522
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3317983
12411
522
Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3443684
12412
522
Lynn Chase által tervezett "Amazonian Jaguar" mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3451287
12413
522
Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3443714
12414
522
cca 1930 Kék alapon rózsamintás váza. Jelzett, alján repedéssel, m: 19,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m