Chinaware / Porcelain Number of items: 339
3504487
12175
522
160000
Herendi indai kosár mintás porcelán teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
3506248
12176
522
60000
1846 Sévres zsánerjelenetes dísztál a Chateau St. Cloud sorozatból. Jelzett, datált, jelzett továbbá az Ovington Brothers New York kereskedői jelöléssel, hibátlan, d: 24 cm /// 1846 Sévres genre scene decorative plate from the Château de Saint-Cloud series. Marked and dated; additionally bearing the Ovington Brothers, New York retailer's mark. In flawless condition. Diameter: 24 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3511202
12177
522
60000
Herendi Apponyi Blue mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, rózsa fogón kis pattogzással, kanna fogója restaurált, repedt. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3511244
12178
522
50000
Zsolnay pillangó mintás kávés készlet süteményes tányérokkal. Jelzett, teljes, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3511226
12179
522
40000
cca 1920 Zsolnay labradormázas váza. Jelzett, talpánál pattogzással, m: 12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3511087
12180
522
30000
1937-1942 Porzellanfabrik Passau feszület porcelán korpusszal, Terv.: Ludwig Sonnleitner. Jelzett, hibátlan, 70x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3511181
12181
522
28000
Herendi Viktória mintás urna váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3511209
12182
522
26000
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3511183
12183
522
24000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozása kopott, m: 22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3511333
12184
522
Zsolnay kisplasztika - Éti csiga. Selyemfényű eozin mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, hibátlan, 11x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3503595
12185
522
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3511249
12186
522
cca 1900-1920 Sarreguemines Fleury 34 részes kávés-teás összeállítás. Jelzett, sérüléssel, mázszíneződéssel, így egyben ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house