Number of items: 339
3510639
12271
522
3 darab nyúlmintás fűszertartóedény, fa tartón, kopással, m: 15,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3510875
12272
522
Wedgwood 2 darab jasperware ékszeres doboz, jelzett, hibátlan, h: 7 cm alatt
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3510724
12273
522
5 darab egyiptomi mintás porcelán csésze alátéttel d: 11,5 cm, extra csészével.
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3511257
12274
522
Hollóházi virágmintás váza, tojás alakú bonbonier, kétágú gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504611
12275
522
Herendi rózsa és váza Kézzel festett, jelzett , a rózsán lepattanások 9, 7 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3503536
12276
522
Herendi virágmintás oroszlánkörmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 8 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3510790
12277
522
Kínai türkizmázas Fo kutya szobor, Felületi hibával, m: 25,5 cm
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3511263
12278
522
Hollóházi fehér kávés készlet, cukortartó és egy csésze hiánnyal, jelzett.
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3506550
12279
522
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, farka ragasztott. 8,5x11,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508143
12280
522
5500
12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, minimális kopással, klf méretben, közte Meissen, Rosenthal, hagymamintás, stb.
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3505744
12281
522
Hüttl Tivadar 2 darab Gundel feliratos kávéházi csésze, jelzett, hibátlan, m: 6-8 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3484955
12282
522
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m