Number of items: 339
3504501
12259
522
4 személyes angol kőporcelán teás és reggeliző készlet, Jelzett, matricás, hibátlan
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3504022
12260
522
Postás üzemi bajnokság sakk és labdarúgás plakett, jelzett, d: 6,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508373
12261
522
Royal Porzellan fehérmázas modernista váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3502661
12262
522
Zsolnay Exclusiv virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3511235
12263
522
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), 7,5x7,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3511189
12264
522
Herendi Viktória mintás kínáló. Jelzett, aranyozáson kopással, 23x19 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3506922
12265
522
Zsolnay virág mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508382
12266
522
cca 1940 Kínai export porcelán ovális dísztál, jelzett, hibátlan, fém tartón, 25x17 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3511221
12267
522
Jelzett nagyméretű porcelán kutya figura, hibátlan, m: 33 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3505024
12268
522
4800
Kínai 6 darabos gyertyatartó garnitúra, címkével jelzett, m: 12 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3497404
12269
522
Cseh alt wien rokokó férfi figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3511211
12270
522
Hollóházi fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m