Number of items: 339

4 személyes angol kőporcelán teás és reggeliző készlet, Jelzett, matricás, hibátlan
12259.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Postás üzemi bajnokság sakk és labdarúgás plakett, jelzett, d: 6,5 cm
12260.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Royal Porzellan fehérmázas modernista váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12261.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zsolnay Exclusiv virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12262.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), 7,5x7,5 cm
12263.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herendi Viktória mintás kínáló. Jelzett, aranyozáson kopással, 23x19 cm
12264.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Zsolnay virág mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12265.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1940 Kínai export porcelán ovális dísztál, jelzett, hibátlan, fém tartón, 25x17 cm
12266.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzett nagyméretű porcelán kutya figura, hibátlan, m: 33 cm
12267.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kínai 6 darabos gyertyatartó garnitúra, címkével jelzett, m: 12 cm
12268.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Cseh alt wien rokokó férfi figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12269.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12270.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events