Number of items: 339
3504610
12235
522
Herendi virág mintás tálka Kézzel festett, jelzett , hibátlan 12x15 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3497402
12236
522
Cseh alt wien rokokó hölgy figura, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3502651
12237
522
Hollóházi 3 darab tárgy, bonbonier, váza, mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 17 cm alatt
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3507197
12238
522
Herendi Waldstein mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3511187
12239
522
Herendi Viktória mintás levél alakú tálka. Jelzett, restaurált, h: 15,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3511232
12240
522
Bavaria virágmintás egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511233
12241
522
Bavaria virágmintás egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, kis aranyozáskopással, d: 19,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511253
12242
522
Alt wien plasztikus virágmintás fedeles kisváza pár. Jelzett, pattogzásokkal, m: 14,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504615
12243
522
Meisseni áttört tányér, jelzett, ragasztónyommal d: 15 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3497399
12244
522
Cseh alt wien rokokó pár figura, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3510872
12245
522
Wedgwood jasperware váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3502655
12246
522
Bavaria japanizáló kisváza, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m