Number of items: 339

Herendi virág mintás tálka Kézzel festett, jelzett , hibátlan 12x15 cm
12235.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Cseh alt wien rokokó hölgy figura, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
12236.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi 3 darab tárgy, bonbonier, váza, mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 17 cm alatt
12237.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Herendi Waldstein mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12238.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herendi Viktória mintás levél alakú tálka. Jelzett, restaurált, h: 15,5 cm
12239.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Bavaria virágmintás egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12240.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Bavaria virágmintás egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, kis aranyozáskopással, d: 19,5 cm
12241.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Alt wien plasztikus virágmintás fedeles kisváza pár. Jelzett, pattogzásokkal, m: 14,5 cm
12242.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Meisseni áttört tányér, jelzett, ragasztónyommal d: 15 cm
12243.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Cseh alt wien rokokó pár figura, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12244.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Wedgwood jasperware váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
12245.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bavaria japanizáló kisváza, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
12246.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events