Number of items: 339

Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, extra tálcával, rózsákon kis sérüléssel, teljes, jelzett.
12211.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. Kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12212.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Herendi Rothschild mintás fodros háromszög kínáló. Jelzett, minimális karcokkal, 24x25,5 cm
12213.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1900 Capodimonte vagy annak stílusában: Puttó alakos váza. Jelzett, restaurált, sérüléssel, fedél nélkül, m: 14 cm
12214.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 18 cm
12215.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Hollóházi Manufaktúra, Boglar Hungary: Dísztál. Kísérleti darab. Jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm
12216.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Hollóházi kínálótál. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12217.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
12218.

Available for bidding
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Herendi Apponyi rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm
12219.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12220.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
12221.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12222.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events