Number of items: 339
3467380
12211
522
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, extra tálcával, rózsákon kis sérüléssel, teljes, jelzett.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3470108
12212
522
15000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. Kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3441294
12213
522
28000
Herendi Rothschild mintás fodros háromszög kínáló. Jelzett, minimális karcokkal, 24x25,5 cm
Available for bidding
28 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3444367
12214
522
cca 1900 Capodimonte vagy annak stílusában: Puttó alakos váza. Jelzett, restaurált, sérüléssel, fedél nélkül, m: 14 cm
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3441269
12215
522
Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 18 cm
Available for bidding
18 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3443701
12216
522
Hollóházi Manufaktúra, Boglar Hungary: Dísztál. Kísérleti darab. Jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3443703
12217
522
Hollóházi kínálótál. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, d: 26 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3425890
12218
522
95000
Available for bidding
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3426609
12219
522
22000
Herendi Apponyi rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3432043
12220
522
Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3432052
12221
522
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3383507
12222
522
55000
Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
Available for bidding
55 000 HUF
60 000 70 000 80 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m