Number of items: 339
3490448
12307
522
Carlsbad "Windsor" 12 személyes kávés csésze alátéttel készlet, eredeti dobozában, használatlan.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3484946
12308
522
3 darabos Alt Wien készlet, két füles urnaváza mitológiai jelenettel, egyiken kis mázhiba 22 cm + bonbonniere 12 cm
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3488691
12309
522
Herendi hecsedli mintás tál. 2. oszt., jelzett, hibátlan, d: 18,5
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491939
12310
522
Fischer Emil kézzel festett csésze, jelzett, minimális kopással, m: 7 cm
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3483663
12311
522
5 darabos régi és antik porcelán tétel, közte szecessziós darabokkal, sérüléssel.
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3472742
12312
522
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett, sérült, d: 7 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3490453
12313
522
Fajansz és ón tál. jelzett, XIX. sz. d 23 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3485484
12314
522
Sitzendorf városképes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3488234
12315
522
4 darab kínai jelzett fedeles csésze, 2 darabon sérüléssel, d: 10 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3486546
12316
522
Vintage stílusú pasztell zöld kancsó, hibátlan, m: 35 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3483873
12317
522
Antik német halszálkás tál, jelzett, kopással, 17x10 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3490616
12318
522
Meissen kékszínű hamuzó és cigaretta tartó, jelzett, kis kopással, d: 8cm, m: 6,5cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m