Number of items: 339

Carlsbad "Windsor" 12 személyes kávés csésze alátéttel készlet, eredeti dobozában, használatlan.
12307.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3 darabos Alt Wien készlet, két füles urnaváza mitológiai jelenettel, egyiken kis mázhiba 22 cm + bonbonniere 12 cm
12308.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Herendi hecsedli mintás tál. 2. oszt., jelzett, hibátlan, d: 18,5
12309.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fischer Emil kézzel festett csésze, jelzett, minimális kopással, m: 7 cm
12310.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
5 darabos régi és antik porcelán tétel, közte szecessziós darabokkal, sérüléssel.
12311.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett, sérült, d: 7 cm
12312.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Fajansz és ón tál. jelzett, XIX. sz. d 23 cm
12313.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sitzendorf városképes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
12314.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
4 darab kínai jelzett fedeles csésze, 2 darabon sérüléssel, d: 10 cm
12315.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vintage stílusú pasztell zöld kancsó, hibátlan, m: 35 cm
12316.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Antik német halszálkás tál, jelzett, kopással, 17x10 cm
12317.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Meissen kékszínű hamuzó és cigaretta tartó, jelzett, kis kopással, d: 8cm, m: 6,5cm
12318.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events