Number of items: 339

Rosenthal "Bremen" bögre. Designer: Katerina Hladikova. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12319.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Aquincum térdelő akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12320.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1920/30 Dietmar Urbach art deco váza, sorszámozott, delületi sérüléssel, m: 13 cm
12321.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Wedgwood 2 darab jasperware hamuzó, jelzett, kis kopással, 12x12 cm
12322.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Japán Kutani 13 részes kávés készlet, jelzett, közte pattogzással.
12323.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
12324.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 30 cm
12325.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Herendi Tertia háromrészes szett, tálkán repedéssel, d: 19 cm
12326.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kínai rizsszem mintás rizsboros készlet, tálcával, kiöntővel, hibátlan, d: 26 cm
12327.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Villeroy &amp; Boch "Switch 3" négyszemélyes kávészervírozó készlet, tálca és 4 csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
12328.

Villeroy & Boch "Switch 3" négyszemélyes kávészervírozó készlet, tálca és 4 csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Sarreguemines 6 darabos dísztál készlet François Boucher festményeinek reprodukcióival díszítve, jelzett, egy tálon lepattanással, d: 19,5 cm
12329.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Bili Beléptidij 25 f. felirattal 3 cm
12330.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events