Number of items: 339
3481336
12319
522
Rosenthal "Bremen" bögre. Designer: Katerina Hladikova. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3486038
12320
522
Aquincum térdelő akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3493338
12321
522
2200
cca 1920/30 Dietmar Urbach art deco váza, sorszámozott, delületi sérüléssel, m: 13 cm
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3490606
12322
522
Wedgwood 2 darab jasperware hamuzó, jelzett, kis kopással, 12x12 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3489625
12323
522
Japán Kutani 13 részes kávés készlet, jelzett, közte pattogzással.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3489523
12324
522
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3483608
12325
522
Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 30 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3481346
12326
522
Herendi Tertia háromrészes szett, tálkán repedéssel, d: 19 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3482673
12327
522
4800
Kínai rizsszem mintás rizsboros készlet, tálcával, kiöntővel, hibátlan, d: 26 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3487628
12328
522
Villeroy & Boch "Switch 3" négyszemélyes kávészervírozó készlet, tálca és 4 csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3490613
12329
522
15000
Sarreguemines 6 darabos dísztál készlet François Boucher festményeinek reprodukcióival díszítve, jelzett, egy tálon lepattanással, d: 19,5 cm
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3485003
12330
522
Bili Beléptidij 25 f. felirattal 3 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m