Number of items: 339

Fischer Emil kézzel festett csésze, jelzett, minimális kopással, m: 7 cm
12343.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3 darab kínai bölcs figura, m: 8,5 cm alatt
12344.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1895 Kézzel festett aranykontúrozott virágmintás csészealj, kopással, d: 14,5 cm
12345.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2 db finn, Arabia porcelán tányér, matricás, jelzett, limitált, hibátlan d: 12 cm
12346.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Áttört porcelán kínáló tál d: 20 cm, Kiöntő m: 13 cm j.n.
12347.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Herendi kék virágmintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 14,5 cm
12348.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi plasztikus virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12349.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
7 darabos porcelán gyermekjáték készlet, pattogzással.
12350.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zsolnay Szalonnázó paraszt. Terv.: Szomor János (1908-1980). Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 32,5 cm
12351.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Régi japán európai exportra szánt 6 darab vékonyporcelán csésze 8 darab alátéttel, jelzett, egyik alátéten repedés.
12352.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rosenthal Bianchi design porcelán salátás tálak, 2 db eredeti dobozokban. d: 24,5 cm. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
12353.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3 db Obermaier Neustadt porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 9,5 cm Eredeti dobozában
12354.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events