Number of items: 339
3491940
12343
522
Fischer Emil kézzel festett csésze, jelzett, minimális kopással, m: 7 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3488381
12344
522
3200
3 darab kínai bölcs figura, m: 8,5 cm alatt
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3491948
12345
522
1895 Kézzel festett aranykontúrozott virágmintás csészealj, kopással, d: 14,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3492958
12346
522
2 db finn, Arabia porcelán tányér, matricás, jelzett, limitált, hibátlan d: 12 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3492947
12347
522
Áttört porcelán kínáló tál d: 20 cm, Kiöntő m: 13 cm j.n.
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3488216
12348
522
Herendi kék virágmintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 14,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488525
12349
522
Herendi plasztikus virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3481389
12350
522
7 darabos porcelán gyermekjáték készlet, pattogzással.
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488516
12351
522
14000
Zsolnay Szalonnázó paraszt. Terv.: Szomor János (1908-1980). Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 32,5 cm
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3483602
12352
522
Régi japán európai exportra szánt 6 darab vékonyporcelán csésze 8 darab alátéttel, jelzett, egyik alátéten repedés.
Available for bidding
1 800 HUF
2 000 2 400 2 800
3487444
12353
522
Rosenthal Bianchi design porcelán salátás tálak, 2 db eredeti dobozokban. d: 24,5 cm. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3490422
12354
522
3 db Obermaier Neustadt porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 9,5 cm Eredeti dobozában
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m