Number of items: 339
3470610
12391
522
700
7 darab porcelán aljzat, kemenceajtó gomb, üveglezáró.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 800 900
3466475
12392
522
Royal Albert "Horizons" 6 darabos süteményes tányér garnitúra, jelzett, kis kopással, d: 21 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3472750
12393
522
Royal dux díszváza. mázas porcelán, jelzett, díszdobozban, hibátlan 14 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3470034
12394
522
4600
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3472165
12395
522
Aquincum 2 darab porcelán cipő, jelzett, h: 11 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3468936
12396
522
Herendi eton mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 8 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3447827
12397
522
Drasche leveses tál, jelzett, kopással, d: 25 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3465927
12398
522
Orosz halfigurás italos palack, jelzett, m: 25,5 cm
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3447838
12399
522
Koszorúsné aranyszínű festett mokkás / kávés készlet. Jelzett, minimális kopással, teljes.
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3449932
12400
522
Kosta Boda egyszemélyes étkezőkészlet. Csésze alátéttel, desszertes tányér, nagytányér, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3451010
12401
522
Hollóházi népi mintás Csepel Művek emblémás tányér. Matricás, jelzett, hibátan 24 cm Eredeti dobozában
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3448083
12402
522
Limoges 3 darab kézzel festett porcelán bross, jelzett, h: 5,5 cm alatt
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m