Number of items: 339

7 darab porcelán aljzat, kemenceajtó gomb, üveglezáró.
12391.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Royal Albert "Horizons" 6 darabos süteményes tányér garnitúra, jelzett, kis kopással, d: 21 cm
12392.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Royal dux díszváza. mázas porcelán, jelzett, díszdobozban, hibátlan 14 cm
12393.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
12394.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Aquincum 2 darab porcelán cipő, jelzett, h: 11 cm
12395.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi eton mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 8 cm
12396.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Drasche leveses tál, jelzett, kopással, d: 25 cm
12397.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Orosz halfigurás italos palack, jelzett, m: 25,5 cm
12398.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Koszorúsné aranyszínű festett mokkás / kávés készlet. Jelzett, minimális kopással, teljes.
12399.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kosta Boda egyszemélyes étkezőkészlet. Csésze alátéttel, desszertes tányér, nagytányér, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12400.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi népi mintás Csepel Művek emblémás tányér. Matricás, jelzett, hibátan 24 cm Eredeti dobozában
12401.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Limoges 3 darab kézzel festett porcelán bross, jelzett, h: 5,5 cm alatt
12402.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events