Number of items: 339

Aquincumi karácsonyi mintás ékszeres tál, jelzett, hibátlan, 11x14 cm
12295.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1880-1900 Szecessziós osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, d: 18 cm
12296.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1895-1970 Budapesti Porcelángyár kulacs, m: 11 cm
12297.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Antik szószkínáló edény, jelzett, lepattanással, kanállal, h: 21 cm
12298.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Johann Haviland egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, minimális kopással, d: 18 cm
12299.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gránit fürdőszobai akasztó, jelzett, kis kopással, 12x6 cm
12300.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3 db porcelán tárgy: Mettlach csempék festőkkel, dekoratív tál, + 2 Delft cipő
12301.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1880 Osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, d: 19 cm
12302.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fürstenberg vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12303.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rosenthal vékonyporcelán 6 darabos süteményes tányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
12304.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Csehszlovák zsánermintás dísztál, illetve csésze alátéttel, dobozában.
12305.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Moyal KPM modernista váza, biszkvit és festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12306.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events