Number of items: 339
3488449
12295
522
Aquincumi karácsonyi mintás ékszeres tál, jelzett, hibátlan, 11x14 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3483631
12296
522
cca 1880-1900 Szecessziós osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, d: 18 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3481380
12297
522
1895-1970 Budapesti Porcelángyár kulacs, m: 11 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3484417
12298
522
Antik szószkínáló edény, jelzett, lepattanással, kanállal, h: 21 cm
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3482687
12299
522
Johann Haviland egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, minimális kopással, d: 18 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491595
12300
522
Gránit fürdőszobai akasztó, jelzett, kis kopással, 12x6 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3490449
12301
522
3 db porcelán tárgy: Mettlach csempék festőkkel, dekoratív tál, + 2 Delft cipő
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3483629
12302
522
cca 1880 Osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, d: 19 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3490605
12303
522
Fürstenberg vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3487828
12304
522
Rosenthal vékonyporcelán 6 darabos süteményes tányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3483822
12305
522
Csehszlovák zsánermintás dísztál, illetve csésze alátéttel, dobozában.
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3491871
12306
522
Moyal KPM modernista váza, biszkvit és festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m