Chinaware / Porcelain Number of items: 339
3483877
12199
522
Royal dux art deco stilizált női akt figura, jelzett, hibátlan, m: 14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3440278
12200
522
100000
cca 1930 Zsolnay eozin mázas rókás névjegykártyatartó tál, jelzett (pajzs pecsét), kis restaurálással. formaszám: 6810, 28×25 cm, m:15 cm /// c. 1930 Zsolnay eosin-glazed fox-themed business card holder dish, marked (shield), with minor restoration. Model number: 6810, 28 × 25 cm, height: 15 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3440454
12201
522
70000
Zsolnay búzavirág mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában, bontatlanul. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3421978
12202
522
65000
Herendi Rothschild mintás váza kék halpikkelyes díszítéssel (RO-EB). Jelzett, hibátlan, m: 33 cm /// Herend Rothschild pattern vase with blue fish scale decoration (RO-EB). Marked, flawless, height: 33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3440267
12203
522
60000
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3437462
12204
522
60000
Zsolnay kisplasztika - Teknősbéka. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz, páncélja repesztett mázas.. Terv.: Török János, 1960 körül, jelzett, hibátlan, 9,5x6 cm /// Zsolnay Small Sculpture - Tortoise. Fine faience covered with acid-etched eosin glazes, its shell with "crackled glaze". Designed by János Török, around 1960, signed, flawless, 9.5×6 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3401319
12205
522
36000
Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3444341
12206
522
30000
Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3472702
12207
522
24000
Zsolnay Nádor Judit (1934-2016) terve alapján design váza. Az első szériából, 1960 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3365643
12208
522
24000
Hollóházi karácsonyi mintás mokkás / kávés készlet. Jelzett, teljes, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3473507
12209
522
Zsolnay kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3473423
12210
522
Díszes kétrészes majolika borkiöntő ezüstlemez rátéttel, jó állapotban, m: 31 cm, d: 29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house