Number of items: 339
3506918
12223
522
Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3504612
12224
522
Herendi virágmintás talpas váza Kézzel festett, jelzett , hibátlan m: 14 cm
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3511264
12225
522
Spanyol 3 darab virágmintás / gyümölcsmintás kínáló, kis kopással, 28x28 cm alatt
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504494
12226
522
2 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, 16 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3510870
12227
522
Wedgwood 2 darab jasperware tálka, egyik Diana Spencer és Károly herceg esküvője emlékére, jelzett, hibátlan, 15x8 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505728
12228
522
3 darab antik plasztikus szőlőmintás váza, lepattanással, repedéssel, m:17 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3506923
12229
522
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3507872
12230
522
Antik ékszertartó tál alján Czapáry B-né felirattal, minimális kopással, 13x13 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3506920
12231
522
4800
Zsolnay hólyagos testű, aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3502339
12232
522
Herendi virágmintás tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3511255
12233
522
Dresden Porzellan fedeles edény. Jelzett, fogója restaurált, lepattanással m: 17 cm + Nymphenburg antik gyűrűtartó, restaurált d: 5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3511179
12234
522
Limoges-i stílusú francia bonbonier, teteje zsanértól elvált. Jelzett, 17x13 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m