Number of items: 339

Herendi indai kosár mintás porcelán teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
12175.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
160 000 HUF
433,60
500,00
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
1846 Sévres zsánerjelenetes dísztál a Chateau St. Cloud sorozatból. Jelzett, datált, jelzett továbbá az Ovington Brothers New York kereskedői jelöléssel, hibátlan, d: 24 cm /// 1846 Sévres genre scene decorative plate from the Château de Saint-Cloud series. Marked and dated; additionally bearing the Ovington Brothers, New York retailer's mark. In flawless condition. Diameter: 24 cm.
12176.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Herendi Apponyi Blue mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, rózsa fogón kis pattogzással, kanna fogója restaurált, repedt.
12177.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Zsolnay pillangó mintás kávés készlet süteményes tányérokkal. Jelzett, teljes, hibátlan.
12178.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
cca 1920 Zsolnay labradormázas váza. Jelzett, talpánál pattogzással, m: 12 cm
12179.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
1937-1942 Porzellanfabrik Passau feszület porcelán korpusszal, Terv.: Ludwig Sonnleitner. Jelzett, hibátlan, 70x38 cm
12180.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Herendi Viktória mintás urna váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 24,5 cm
12181.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12182.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozása kopott, m: 22 cm
12183.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Zsolnay kisplasztika - Éti csiga. Selyemfényű eozin mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, hibátlan, 11x6 cm
12184.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28,5 cm
12185.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
cca 1900-1920 Sarreguemines Fleury 34 részes kávés-teás összeállítás. Jelzett, sérüléssel, mázszíneződéssel, így egyben ritka!
12186.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events