Number of items: 339

Zsolnay aranykontúrozott virágmintával díszített paradicsomvirág váza, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12247.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Wedgwood jasperware ékszeres doboz és váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm alatt
12248.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm
12249.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
12250.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Heinrich modern váza, aranyozott szájperemmel, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
12251.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Hollóházi pletykálkodók. Terv.:J. Seregély Márta kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
12252.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1900, Fedeles bonobnier, kis kopással, 14x11 cm
12253.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Hollóházi Miskolci Likőrgyár Avi-Cum italos üveg, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12254.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes sokdarabos porcelán és kerámia tétel, közte Zsolnay, alt wien, stb.
12255.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herendi Viktória mintás tálka, jelzett, kopással, 8,5x7 cm
12256.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ilmenau porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm
12257.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Königliche Porzellanmanufaktur art deco kis kiöntő. Jelzett, fülénél repedésvonallal, m: 14 cm
12258.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events