Number of items: 339
3511238
12247
522
Zsolnay aranykontúrozott virágmintával díszített paradicsomvirág váza, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3510715
12248
522
Wedgwood jasperware ékszeres doboz és váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm alatt
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504492
12249
522
2 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3504493
12250
522
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3508228
12251
522
Heinrich modern váza, aranyozott szájperemmel, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3506924
12252
522
Hollóházi pletykálkodók. Terv.:J. Seregély Márta kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3502503
12253
522
cca 1900, Fedeles bonobnier, kis kopással, 14x11 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3505306
12254
522
Hollóházi Miskolci Likőrgyár Avi-Cum italos üveg, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505472
12255
522
Vegyes sokdarabos porcelán és kerámia tétel, közte Zsolnay, alt wien, stb.
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3507230
12256
522
Herendi Viktória mintás tálka, jelzett, kopással, 8,5x7 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506215
12257
522
Ilmenau porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508389
12258
522
Königliche Porzellanmanufaktur art deco kis kiöntő. Jelzett, fülénél repedésvonallal, m: 14 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m