Number of items: 339
3475431
12283
522
Szecessziós kiöntő, kis kopással, m: 14 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3484583
12284
522
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3486055
12285
522
Aquincum cipőt kötő fiú, hibátlan, m: 10 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489810
12286
522
6 db herendi süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 17 cm
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3491915
12287
522
1922-1930 Königszelt Silesia 18 részes 6 személyes vékonyporcelán tányér garnitúra, jelzett, minimális kopással, tűzhibával, d: 19-25 cm
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3485477
12288
522
Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3493145
12289
522
500
Szecessziós stílusú Bavaria tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
Available for bidding
500 600 700
3483626
12290
522
cca 1880 Osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, pattogzással, d: 15,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3483611
12291
522
Bécsi biedermeier 5 darabos tál szett, egyik talpon pattanással, d: 19 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487982
12292
522
Klasszikus kínai madár- és virágmintás váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3493043
12293
522
Szecessziós stílusú Bavaria teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3485861
12294
522
Gyermekfigurás gyertyatartó pár, m: 6,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m