Number of items: 339

Szecessziós kiöntő, kis kopással, m: 14 cm
12283.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
12284.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Aquincum cipőt kötő fiú, hibátlan, m: 10 cm
12285.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
6 db herendi süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 17 cm
12286.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
1922-1930 Königszelt Silesia 18 részes 6 személyes vékonyporcelán tányér garnitúra, jelzett, minimális kopással, tűzhibával, d: 19-25 cm
12287.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12288.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szecessziós stílusú Bavaria tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
12289.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
cca 1880 Osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, pattogzással, d: 15,5 cm
12290.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bécsi biedermeier 5 darabos tál szett, egyik talpon pattanással, d: 19 cm
12291.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Klasszikus kínai madár- és virágmintás váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
12292.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Szecessziós stílusú Bavaria teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12293.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gyermekfigurás gyertyatartó pár, m: 6,5 cm
12294.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events