https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 339

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm
1
12487.

Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm
1
12488.

2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt
1
12489.

Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
KPM keleti mintás cigaretta tartó és hamus, Kézzel festett jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm
1
12490.

KPM keleti mintás cigaretta tartó és hamus, Kézzel festett jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Meisseni gyümölcs mintás tál, Kézzel festett jelzett, kopással d: 18 cm
1
12491.

Meisseni gyümölcs mintás tál, Kézzel festett jelzett, kopással d: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Alt Wien bukolikus jelenet. Porcelán figurák. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 13x14 cm
1
12492.

Alt Wien bukolikus jelenet. Porcelán figurák. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 13x14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Herendi lila mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, kopással, 13,5×9 cm
1
12493.

Herendi lila mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, kopással, 13,5×9 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db Német porcelán nyuszi és teknős tálka , jelzett, hibátlan 10 cm, 11 cm + virágos tálka d: 14 cm, kissé kopott
1
12494.

3 db Német porcelán nyuszi és teknős tálka , jelzett, hibátlan 10 cm, 11 cm + virágos tálka d: 14 cm, kissé kopott

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Julius Greiner &amp; Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Albrechtsburg. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 40 cm
1
12495.

Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Albrechtsburg. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 40 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van
1
12496.

Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Rosenthal studio-line Queensberry Marble váza. Terv.: Prof. Lord Queensberry. Jelzett, hibátlan, certifikáttal, díszdobozban, m: 18 cm
1
12497.

Rosenthal studio-line Queensberry Marble váza. Terv.: Prof. Lord Queensberry. Jelzett, hibátlan, certifikáttal, díszdobozban, m: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm
1
12498.

Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment