Chinaware / Porcelain Number of items: 339
3363873
12475
522
cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3361210
12476
522
Rosenthal 6 + 4 db tálka, jelzett, hibátlanok 11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3161069
12477
522
2 db kézzel festett áttört porcelán tányér jelzés nélkül, kopással d: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3361199
12478
522
3200
3 db német arany és fehér mázas váza. 15-17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3361674
12479
522
Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3361208
12480
522
5500
5 db klf német fehér mázas váza. 13-18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3362285
12481
522
Royal Delft tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással 23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3361201
12482
522
5500
4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3361178
12483
522
3200
Hutschenreuter porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3341847
12484
522
600
cca 1890 C. Tielsch and Company talpas emlékpohár, jelzett, lepattanással, m: 12,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3346032
12485
522
4800
2 db Bohóc figura. Porcelán, mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3350900
12486
522
Sarreguemines váza. Jelzett, restaurált, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house