Number of items: 339
3394355
12463
522
6500
cca 1880-1900, virágmintás porcelán mosdókancsó, számozott, matricás, kopással, m: 30 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3274352
12464
522
Porcelán csiga asztaldísz, m: 6,5 cm
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3395457
12465
522
Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3381256
12466
522
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3361564
12467
522
F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3385142
12468
522
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3380070
12469
522
Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3382643
12470
522
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 20x22 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3291664
12471
522
7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással.
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3361206
12472
522
9500
4 db klf német fehér mázas váza. 19-24 cm
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3362284
12473
522
Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3363872
12474
522
6500
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m