Chinaware / Porcelain Number of items: 339
3471704
12367
522
Lynn Bogue Hunt (1878-1960) festményének részleteivel díszített vadászkorsó, kis kopással, m: 14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3338796
12368
522
Herendi 4 darab reggeliző tányér, háncsnyomott perem, masszába nyomott jelzés, hibátlan, d: 21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3468671
12369
522
Kínai süteményes és kávés készlet, jelzett, teljes, kopással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3469350
12370
522
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3469247
12371
522
3400
cca 1930 Rosenthal "Maria" 6 személyes kávés csésze készlet alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3468941
12372
522
Herendi Viktória mintás bonbonier, márkázott, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3444338
12373
522
60000
Herendi akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis mázhibával, jelzett (masszába nyomott és rajzolt jelzéssel), 18,5 cm /// Herend Nude, hand-painted, signed (Lux Elek), with minor glaze imperfection, marked (both impressed and painted), height: 18.5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3459822
12374
522
Német madaraknak fuvolázó fiú porcelán figura, sorszámozott, kis kopással, m: 14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3468957
12375
522
Herendi gyűrűtartó edényke, jelzett, szirmon pattogzással, d: 6,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3470419
12376
522
Wedgwood 2 darab porcelán fedő, d: 13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3467370
12377
522
Italos flaska vicces jelenettel, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3469353
12378
522
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house