Chinaware / Porcelain Number of items: 339
3486065
12355
522
Halmintás gyermekporcelán tálka és bonbonier, kopással, fedél belsején lepattanással, h: 11 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3465637
12356
522
Herendi Apponyi mintás csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3469366
12357
522
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3473370
12358
522
Balerina figura, hibátlan, m: 18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3465877
12359
522
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3471456
12360
522
Herendi Viktória mintás kisváza, jelzett, lepattanással, m: 7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3471386
12361
522
Olaj- és ecettartó szett, m: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3455926
12362
522
46000
1880-1910 Rudolf Ditmar Znaim nagyméretű ovális szecessziós vadászmintás falitál. Középen levadászott fácán alakjával, körülötte összefonódó virág- és bogyódíszek. Magastüzű színes mázakkal fedett fajansz, jelzett, mázrepedéssel, 58x42 cm /// 1880?1910 Rudolf Ditmar Znaim large oval Art Nouveau wall platter with hunting motif. Depicting a hunted pheasant in the center, surrounded by intertwined floral and berry decorations. Faience covered with high-fire colored glazes, marked, with glaze crazing. Size: 58×42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3469012
12363
522
Herendi Apponyi zöld mintás 3 darab hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 9-13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3459818
12364
522
Royal Dux kutyájával világgá menő kisfiú. Jelzet,t hibátlan, m: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3409418
12365
522
32000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3473520
12366
522
Wedgwood jasperware hamuzó, dobozában, 11,5x10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house