Number of items: 339

Halmintás gyermekporcelán tálka és bonbonier, kopással, fedél belsején lepattanással, h: 11 cm alatt
12355.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Herendi Apponyi mintás csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
12356.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
MÁV 5 darab bögre.
12357.

MÁV 5 darab bögre.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Balerina figura, hibátlan, m: 18,5 cm
12358.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 9 cm
12359.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Herendi Viktória mintás kisváza, jelzett, lepattanással, m: 7 cm
12360.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Olaj- és ecettartó szett, m: 16 cm
12361.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1880-1910 Rudolf Ditmar Znaim nagyméretű ovális szecessziós vadászmintás falitál. Középen levadászott fácán alakjával, körülötte összefonódó virág- és bogyódíszek. Magastüzű színes mázakkal fedett fajansz, jelzett, mázrepedéssel, 58x42 cm /// 1880?1910 Rudolf Ditmar Znaim large oval Art Nouveau wall platter with hunting motif. Depicting a hunted pheasant in the center, surrounded by intertwined floral and berry decorations. Faience covered with high-fire colored glazes, marked, with glaze crazing. Size: 58×42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12362.

Available for bidding
46 000 HUF
124,66
143,75
Minimum bid:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
Herendi Apponyi zöld mintás 3 darab hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 9-13,5 cm
12363.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Royal Dux kutyájával világgá menő kisfiú. Jelzet,t hibátlan, m: 16 cm
12364.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
12365.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Wedgwood jasperware hamuzó, dobozában, 11,5x10,5 cm
12366.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events