Number of items: 339
3300617
12451
522
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3412473
12452
522
3 db Epiag royal asztali kínáló, matricás, jelzett, a középső repedt. Legnagyobb 8x8 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3416632
12453
522
Aquincum Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3414458
12454
522
Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3411506
12455
522
4800
cca 1900 Szecessziós porcelán szervírozó tálca, kopással, d: 37 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3416068
12456
522
3200
Asa Selection design süteményes tányér készlet, jelzett, 6 darab, d: 22,5 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3395121
12457
522
Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzett, tetején kis lepattanással, m: 10 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3395549
12458
522
Antik arcképes gyermekcsésze, alján kis repedéssel, m: 7 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3400392
12459
522
Szecessziós gyümölcsmintás váza, kopással, m: 13 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3268281
12460
522
3200
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3395429
12461
522
Virágmintás antik komacsésze, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3397334
12462
522
MZ virágmintás húsvéti tál, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 800 3 200 3 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m