Number of items: 339

12451.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3 db Epiag royal asztali kínáló, matricás, jelzett, a középső repedt. Legnagyobb 8x8 cm
12452.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Aquincum Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
12453.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
12454.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1900 Szecessziós porcelán szervírozó tálca, kopással, d: 37 cm
12455.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Asa Selection design süteményes tányér készlet, jelzett, 6 darab, d: 22,5 cm
12456.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzett, tetején kis lepattanással, m: 10 cm
12457.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Antik arcképes gyermekcsésze, alján kis repedéssel, m: 7 cm
12458.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szecessziós gyümölcsmintás váza, kopással, m: 13 cm
12459.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
12460.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Virágmintás antik komacsésze, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
12461.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
MZ virágmintás húsvéti tál, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12462.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events