https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 339

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1920/30 Victoria Czecho-Slovakia japonizáló 10 személyes készlet, grátisz csészealjjal, jelzett, 1-1 kis pattogzással.
1
12499.

cca 1920/30 Victoria Czecho-Slovakia japonizáló 10 személyes készlet, grátisz csészealjjal, jelzett, 1-1 kis pattogzással.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok
1
12500.

Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
2 db Flora Keramik Holland kehely. Matricás, jelzett, minimális kopással m: 14 cm
1
12501.

2 db Flora Keramik Holland kehely. Matricás, jelzett, minimális kopással m: 14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zsolnay kínai teás készlet, Hat személyes, komplett. Matricás, jelzett, kisebb lepattanásokkal néhány csészén.
1
12502.

Zsolnay kínai teás készlet, Hat személyes, komplett. Matricás, jelzett, kisebb lepattanásokkal néhány csészén.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
2 db porcelán vázácska, kézzel festett/matricás, az egyik jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, m: 7 - 10,5 cm
1
12503.

2 db porcelán vázácska, kézzel festett/matricás, az egyik jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, m: 7 - 10,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
1
12504.

3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal.
1
12505.

Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm
1
12506.

Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal
1
12507.

6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
2 db PM német porcelán áttört kínáló d: 26 cm, hajszálrepedéssel, + kis tálka 10 cm. Matricás, jelzett, kis kopással
1
12508.

2 db PM német porcelán áttört kínáló d: 26 cm, hajszálrepedéssel, + kis tálka 10 cm. Matricás, jelzett, kis kopással

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt
1
12509.

cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
1
12510.

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment