Chinaware / Porcelain Number of items: 339
3272908
12499
522
5500
cca 1920/30 Victoria Czecho-Slovakia japonizáló 10 személyes készlet, grátisz csészealjjal, jelzett, 1-1 kis pattogzással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3258840
12500
522
Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3254457
12501
522
3200
2 db Flora Keramik Holland kehely. Matricás, jelzett, minimális kopással m: 14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3215229
12502
522
Zsolnay kínai teás készlet, Hat személyes, komplett. Matricás, jelzett, kisebb lepattanásokkal néhány csészén. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
2964178
12503
522
2 db porcelán vázácska, kézzel festett/matricás, az egyik jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, m: 7 - 10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3159705
12504
522
6500
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3142999
12505
522
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3147913
12506
522
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3147821
12507
522
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3108950
12508
522
2 db PM német porcelán áttört kínáló d: 26 cm, hajszálrepedéssel, + kis tálka 10 cm. Matricás, jelzett, kis kopással {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3101803
12509
522
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
2840712
12510
522
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house