Chinaware / Porcelain Number of items: 339
3414149
12439
522
Höchts dísztálka a Frankfurti Operaház képével, jelzett, hibátlan, d: 11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3412399
12440
522
3200
5 darabos szecessziós porcelán tétel, kanna, kiöntő, kanalak, közte sérüléssel, m:19 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3411664
12441
522
Royal Studio Collection 2 darab horoszkópos bögre, oroszlán és szűz jegyekkel, dobozában, m: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3275559
12442
522
7500
Kirchenlamitz Qualität-Porzellan vintage 21 részes kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3414208
12443
522
Szecessziós porcelán tálca, 18x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2747029
12444
522
4800
Seramix Török díszes váza, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3411505
12445
522
85000
1919-1935 Rosenthal lilavirág mintás 104 részes étkészlet. 12 darab nagytányér d: 26 cm - 6 darab mélytányér d: 25,5 cm - köretes tál d: 25 cm - 12 darab kistányér d: 19,5 cm - 12 darab süteményes tányér d: 17 cm - 12 darab szendvicses tányér d: 15 cm - 12 darab teás csészealj 11 darab csészével - 12 darab kávés csészealj 10 darab csészével - 2 darab szószkínáló h: 21 cm - 2 darab pecsenyés kínáló 43x32 cm, 37x27 cm. Jelzett, 1-1 kopással, kopottsággal. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
3411864
12446
522
cca 1920 Rosenthal szendvicses tálca, jelzett, minimális kopással, 49x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3414975
12447
522
Drasche emlékkulacs + Zsolnay porcelán kulacs + porcelán pipa, sérüléssel, m: 13 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3415429
12448
522
Herendi 2 darab eton mintás tál, lepattanással, d: 19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3418362
12449
522
Antik gyufatartó, oldalán gyufagyújtó felülettel, francia kártya motívumaival díszítve, jelzés nélkül, 8x8x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3417065
12450
522
Vándorfiú, mázas figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house