Available for bidding
12445.
70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD
70 000 HUF
1919-1935 Rosenthal lilavirág mintás 104 részes étkészlet. 12 darab nagytányér d: 26 cm - 6 darab mélytányér d: 25,5 cm - köretes tál d: 25 cm - 12 darab kistányér d: 19,5 cm - 12 darab süteményes tányér d: 17 cm - 12 darab szendvicses tányér d: 15 cm - 12 darab teás csészealj 11 darab csészével - 12 darab kávés csészealj 10 darab csészével - 2 darab szószkínáló h: 21 cm - 2 darab pecsenyés kínáló 43x32 cm, 37x27 cm. Jelzett, 1-1 kopással, kopottsággal. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |