Number of items: 273

Babay József: Édesanyám. Bp., 1942. Singer Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, hozzás eredeti, szakadozott papírborító. DEDIKÁLT
20298.

2 800 HUF

Magyar Szalon 1893 április - szeptember. Bp., 1893, Magyar Szalon Kiadóhivatala, sérült egészvászon kötés, sérült gerinccel és lapokkal.
20299.

3 000 HUF

20300.

3 000 HUF

20301.

2 000 HUF

Fábry Sándor: Dizájn center. Leányfalu, 2005, Bohumil Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
20303.

1 400 HUF

Ioannis Stobaei [Stobaeus]: Florilegium. I-III. köt. Lipsiae, 1893, Sumptibus Succ. Ottonis Holtze. Görög nyelven. Egységes félvászon-kötésben, kissé sérült borítókkal, néhány kijáró lappal.
20304.

1 400 HUF

Petőfi Sándor újabb költeményei I-II. Pest, 1871, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, kopással.
20305.

3 000 HUF

Paul Nagy: La vie qui m'a vécu: journal in-time. Paris, 2007. L'Harmattan. Kiadói papírkötésben, apró sérüléssel. DEDIKÁLT!
20306.

3 000 HUF

Rákosi Jenő élete és művei. Írták: Apponyi Albert, Bárd Miklós, ... Schöpflin Aladár. Szerk.: Süle Antal. Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. számozatlan példány. Kiadói, kissé sérült aranyozott félbőr kötésben.
20307.

3 000 HUF

Tormay Cécile: Emberek a kövek között, Lazi kft, 2010 + Bujdosó könyv, Lazi kft, 2015, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20308.

3 200 HUF
8,67
10,00

Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Reich Károly (1922-1988) Kossuth-díjas grafikus által DEDIKÁLT példány.
20309.

3 000 HUF

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. I-II. köt. Magyar Történelmi Regénysorozat 8. (Buenos Aires, 1963), Transsylvania Könyvkiadó Vállalat. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a kötetek gerincén sérülésekkel, egyébként jó állapotban.
20310.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF