Books: Other rarities Number of items: 273
3066698
20298
458
Babay József: Édesanyám. Bp., 1942. Singer Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, hozzás eredeti, szakadozott papírborító. DEDIKÁLT
2 800 HUF
3064430
20299
458
Magyar Szalon 1893 április - szeptember. Bp., 1893, Magyar Szalon Kiadóhivatala, sérült egészvászon kötés, sérült gerinccel és lapokkal.
3 000 HUF
2744528
20300
458
3 000 HUF
2986362
20301
458
2 000 HUF
3044101
20303
458
Fábry Sándor: Dizájn center. Leányfalu, 2005, Bohumil Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
1 400 HUF
3044015
20304
458
Ioannis Stobaei [Stobaeus]: Florilegium. I-III. köt. Lipsiae, 1893, Sumptibus Succ. Ottonis Holtze. Görög nyelven. Egységes félvászon-kötésben, kissé sérült borítókkal, néhány kijáró lappal.
1 400 HUF
3063331
20305
458
Petőfi Sándor újabb költeményei I-II. Pest, 1871, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, kopással.
3 000 HUF
3066728
20306
458
Paul Nagy: La vie qui m'a vécu: journal in-time. Paris, 2007. L'Harmattan. Kiadói papírkötésben, apró sérüléssel. DEDIKÁLT!
3 000 HUF
3064419
20307
458
Rákosi Jenő élete és művei. Írták: Apponyi Albert, Bárd Miklós, ... Schöpflin Aladár. Szerk.: Süle Antal. Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. számozatlan példány. Kiadói, kissé sérült aranyozott félbőr kötésben.
3 000 HUF
3064034
20308
458
3200
Tormay Cécile: Emberek a kövek között, Lazi kft, 2010 + Bujdosó könyv, Lazi kft, 2015, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
3 200 HUF
3068083
20309
458
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Reich Károly (1922-1988) Kossuth-díjas grafikus által DEDIKÁLT példány.
3 000 HUF
3064894
20310
458
Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. I-II. köt. Magyar Történelmi Regénysorozat 8. (Buenos Aires, 1963), Transsylvania Könyvkiadó Vállalat. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a kötetek gerincén sérülésekkel, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house