Number of items: 273

Hallgrímur Helgason: Házvezetési tanácsok bérgyilkosoknak. Bp., 2021. Scolar Kiadó. Kiadói papírkötés.
20261.

1 600 HUF

Földes László: Hobo Sapiens. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Bp., 1990, Hírlapkiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
20262.

1 600 HUF
9

20263.

1 600 HUF

Erasmus: A balgaság dícsérete. (Encomium moriae.) Latinból ford., bevezette és jegyzetekkel ellátta: Szabó András. Bp., én.,Athenaeum. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, bejelölésekkel és aláhúzásokkal.
20265.

1 000 HUF

Gary Herman: Rock'n'Roll Babylon. New York, 1982, Perigee Books. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20266.

2 000 HUF

Greg Shaw: The Doors on the Road. London-New York-Sydney, 1997, Omnibus Press. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20267.

3 000 HUF

Frank Lisciandro: Morrison. A Feast of Friends. New York, 1991, Warner Books. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20268.

3 000 HUF

20269.

1 400 HUF

S. Nyírő József (szerk.): Az élő Petőfi - Megemlékezés Petőfi Sándor születésének 150. évfordulójáró. Bp., 1973. Kossuth kiadó, Egészvászon kötés. papír védőborítóval
20270.

4 000 HUF

Vitovszky István: A lélek szárnyán. - - válogatott versei. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1930, Pátkai Pál, 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20271.

2 400 HUF

Fraknói Vilmos: Karai László budai prépost, a könyvnyomtatás meghonosítója Magyarországban. Bp., 1898, Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Különnyomat az Akadémiai Értesítő 100-ik számából. Sérült kiadói papírkötés.
20272.

3 000 HUF

Bársony István: Magyar élet. Elbeszélések. Bp., [1920], Pallas, 187+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, a gerincen kis szakadással, laza fűzéssel.
20273.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF