Books: Other rarities Number of items: 273
3048464
20261
458
Hallgrímur Helgason: Házvezetési tanácsok bérgyilkosoknak. Bp., 2021. Scolar Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3048556
20262
458
Földes László: Hobo Sapiens. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Bp., 1990, Hírlapkiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
1 600 HUF
3049342
20263
458
1 600 HUF
3044787
20265
458
Erasmus: A balgaság dícsérete. (Encomium moriae.) Latinból ford., bevezette és jegyzetekkel ellátta: Szabó András. Bp., én.,Athenaeum. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, bejelölésekkel és aláhúzásokkal.
1 000 HUF
3041953
20266
458
Gary Herman: Rock'n'Roll Babylon. New York, 1982, Perigee Books. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
3041969
20267
458
Greg Shaw: The Doors on the Road. London-New York-Sydney, 1997, Omnibus Press. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
3041971
20268
458
Frank Lisciandro: Morrison. A Feast of Friends. New York, 1991, Warner Books. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
2905261
20269
458
1 400 HUF
3031600
20270
458
S. Nyírő József (szerk.): Az élő Petőfi - Megemlékezés Petőfi Sándor születésének 150. évfordulójáró. Bp., 1973. Kossuth kiadó, Egészvászon kötés. papír védőborítóval
4 000 HUF
3042839
20271
458
Vitovszky István: A lélek szárnyán. - - válogatott versei. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1930, Pátkai Pál, 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
2 400 HUF
3066722
20272
458
Fraknói Vilmos: Karai László budai prépost, a könyvnyomtatás meghonosítója Magyarországban. Bp., 1898, Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Különnyomat az Akadémiai Értesítő 100-ik számából. Sérült kiadói papírkötés.
3 000 HUF
3068342
20273
458
Bársony István: Magyar élet. Elbeszélések. Bp., [1920], Pallas, 187+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, a gerincen kis szakadással, laza fűzéssel.
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house