Number of items: 273

20236.

6 000 HUF

Goldsmith Oliver: A vékfildi lelkész. I-II. kötet. Elbeszélés angolból - - után.Bp., 1878, Franklin, 111+3+108+2 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlap és az utána következő lap sérült, hiányos, névbejegyzéssel, névbélyegzésekkel.
20237.

2 000 HUF

Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak. Pálffy János emlékezései. I. kötet. Sajtó alá rendezte: Szabó T. Attila. Kolozsvár, 1939, Erdélyi Szépmíves Céh, (Minerva-ny.), +1 (díszcímlap)+179+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félpergamen-kötés. Számozott, 72. számú példány.
20238.

5 000 HUF

"A bétsi ember szokása.testestől lelkestől. KI-adatott fársángi tanításban, Pestenn, nyomtattatott Trattner' betűivel. 1784" Újranyomva 229 példányban, Aba könyvkiadó, 1921, sérült kiadói kartonált papírkötés.
20239.

4 000 HUF

Nemzeti Dalkönyvecske. Harmadik, népdalokkal bővített kiadás. Pest, 1861. Lampel. Sérült díszes egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal.
20240.

4 000 HUF

Beksics Gusztáv: A Szabadelvű Párt története. Bp., 1907, Rákosi Jenő. Sérült kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20241.

4 000 HUF

Géza Szőcs: Lacht, wie Ihr es versteht. Gedichte. Frankfurt, 1999. Kiadói papírkötésben, papírborítóval. Kende Péternek DEDIKÁLT példány.
20242.

4 000 HUF

20243.

3 200 HUF
8,67
10,00

Csoóri Sándor: Nappali Hold. A szerző, Csoóri Sándor (1930-2016) író által ALÁÍRT példány! Bp., 1991, Püski. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
20244.

2 800 HUF

Bächer Iván: Haláltánc. Családtörténetek. A szerző, Bächer Iván (1957-2013) által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
20245.

3 000 HUF
13

Sütő András: Anyám könnyű álmot ígér. Naplójegyzetek. A szerző, Sütő András (1927-2006) által ALÁÍRT példány! Bukarest, 1970, Kriterion. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóval.
20246.

2 000 HUF
13

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, pirosra festett lapszélekkel, jó állapotban
20247.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF