Number of items: 273

Fekete János: Fekete bárány. - - vall életéről, világnézetéről, világlátásáról Benda Lászlónak. A szerző, Fekete János által DEDIKÁLT példány! hn., 2002, Print City. Kiadói kartonált papírkötés.
20468.

1 800 HUF
13

Szántó György: Stradivari. (Regény). Bp., 1943, Officina, 260 p. Papírkötésben (nem saját borítóval!), kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20469.

1 400 HUF

Hermann Keyserling gróf: Könyv a házasságról. Bp., é.n. Nova. Kiadói vászonikötésben kis kopással
20470.

1 600 HUF

Dr. Schack Béla szerk.: A kereskedelmi üzletvitel. Bp., Révai, sérült kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20471.

1 400 HUF

4 db latin témájú könyv: Magyar-Latin szótár; Játszva latinul; Nota Bene. Latin kifejezések, elnevezések magyarázatokkal; Orvosi latin szógyűjtemény. Változó állípotban.
20472.

1 400 HUF

A Napkelet Lexikona I-II. [Egybekötve]. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság, VII+(1)+740 p.+ 23 t. + 7 térkép (színes, kihajtható); 738 p.+ 34 t. + 5 térkép (színes, kihajtható). Átkötött egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20473.

1 800 HUF

Áprily Lajos: A láthatatlan írás. Versek. Bp., 1939, Révai, 270+(4) p. Első kiadás. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült kiadói papír védőborítóban.
20474.

1 400 HUF

Tamási Áron a SzEFHE Magyar Regényei sorozatban megjelent 3 műve: Rügyek és reménység.; Jégtörő Mátyás.; Virágveszedelem.; Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon kopásnyomokkal.
20475.

1 200 HUF

Vegyes könyv tétel: Hedwig Courths-Mahler 15 regény és 8 novellája magyar nyelven
20476.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF