Books: Other rarities Number of items: 273
3066761
20468
458
Fekete János: Fekete bárány. - - vall életéről, világnézetéről, világlátásáról Benda Lászlónak. A szerző, Fekete János által DEDIKÁLT példány! hn., 2002, Print City. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
3048440
20469
458
Szántó György: Stradivari. (Regény). Bp., 1943, Officina, 260 p. Papírkötésben (nem saját borítóval!), kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3051290
20470
458
Hermann Keyserling gróf: Könyv a házasságról. Bp., é.n. Nova. Kiadói vászonikötésben kis kopással
1 600 HUF
3066720
20471
458
Dr. Schack Béla szerk.: A kereskedelmi üzletvitel. Bp., Révai, sérült kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
1 400 HUF
3066202
20472
458
4 db latin témájú könyv: Magyar-Latin szótár; Játszva latinul; Nota Bene. Latin kifejezések, elnevezések magyarázatokkal; Orvosi latin szógyűjtemény. Változó állípotban.
1 400 HUF
3066235
20473
458
A Napkelet Lexikona I-II. [Egybekötve]. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság, VII+(1)+740 p.+ 23 t. + 7 térkép (színes, kihajtható); 738 p.+ 34 t. + 5 térkép (színes, kihajtható). Átkötött egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 800 HUF
3065278
20474
458
Áprily Lajos: A láthatatlan írás. Versek. Bp., 1939, Révai, 270+(4) p. Első kiadás. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3010658
20475
458
Tamási Áron a SzEFHE Magyar Regényei sorozatban megjelent 3 műve: Rügyek és reménység.; Jégtörő Mátyás.; Virágveszedelem.; Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon kopásnyomokkal.
1 200 HUF
1921270
20476
458
Vegyes könyv tétel: Hedwig Courths-Mahler 15 regény és 8 novellája magyar nyelven
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house