Number of items: 273

Petőfi Sándor: Dicsértessék a nép neve. Bp., Franklin. Kiadói papírkötés, sérült, gerinc, kissé kopottas állapotban.
20456.

1 200 HUF

Tóth Péter: Napló (1836-1842). Bp., Magvető. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20457.

1 200 HUF

Forgách András: Zehuze. Bp., 2007. Magvető Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20458.

1 800 HUF

Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Ford.: Vikár Béla. Gulyás Pál tanulmányával. Bp., 1944, Magyar Élet, 341 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
20459.

1 600 HUF

20460.

1 800 HUF

20461.

1 000 HUF

Peter Biskind: Easy riders, raging bulls. How the sex-drugs-and-rock 'n' roll generation saved Hollywood. New York, 1998., SImon&Schuster. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20462.

1 000 HUF

20463.

1 400 HUF

20464.

1 200 HUF

Krúdy Gyula: Pest-Budai hangulatok és Álmoskönyv. Bp., 2013-1981, Alinea - Magvető. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az első kötet volt könyvtári példány.
20465.

1 400 HUF

Rod Stewart: Rod - önéletrajz. Ford.: Bus András. hn., 2013, Trubadur. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20466.

1 600 HUF

Drasche Lázár Alfréd: Tűzpróba. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 369 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
20467.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF