Books: Other rarities Number of items: 273
3068691
20456
458
Petőfi Sándor: Dicsértessék a nép neve. Bp., Franklin. Kiadói papírkötés, sérült, gerinc, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
3068689
20457
458
Tóth Péter: Napló (1836-1842). Bp., Magvető. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
3048684
20458
458
Forgách András: Zehuze. Bp., 2007. Magvető Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
3049253
20459
458
Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Ford.: Vikár Béla. Gulyás Pál tanulmányával. Bp., 1944, Magyar Élet, 341 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
1 600 HUF
3046952
20460
458
1 800 HUF
3046805
20461
458
1 000 HUF
2731507
20462
458
Peter Biskind: Easy riders, raging bulls. How the sex-drugs-and-rock 'n' roll generation saved Hollywood. New York, 1998., SImon&Schuster. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2548954
20463
458
1 400 HUF
2741680
20464
458
1 200 HUF
2974295
20465
458
Krúdy Gyula: Pest-Budai hangulatok és Álmoskönyv. Bp., 2013-1981, Alinea - Magvető. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az első kötet volt könyvtári példány.
1 400 HUF
3026767
20466
458
Rod Stewart: Rod - önéletrajz. Ford.: Bus András. hn., 2013, Trubadur. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3025988
20467
458
Drasche Lázár Alfréd: Tűzpróba. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 369 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house