Number of items: 273

Ujhelyi Nándor: Minden gyönyört! (Tánc és kokain). 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20384.

1 800 HUF

Nagy Irma: Bűnös szerelmek. Egy úri leány vallomásai. BP., 1909, Magyar Könyvkiadó. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
20385.

1 800 HUF

Szigligeti Ede: Csikós. Eredeti népszínmű három szakaszban. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
20386.

1 200 HUF

Honti Rezső: Dante. A szerző, Honti Rezső Honti Rezső (1879-1956) műfordító, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány! A kultura nagyjai 1. Bp.,[1921], Fővárosi Könyv- és Lapkiadó, 43 p.+1 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20387.

1 600 HUF

Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 2001, Magyar Világ. Kiadói műbőr-kötés.
20388.

1 000 HUF

Vegyes kalendáriummal kapcsolatos tétel, 3 db:   Nagy Sándor: Régi magyar kalendárium. Székesfehér, 1995., (Mátrix Kft-ny.) Kiadói papírkötés.;   Supka Géza: Kalandozás a kalendáriumban és más érdekességek. Rékassy Csaba illusztrációival. Bp.,1989,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Endrei Walter: A parasztkalendárium. Bp., 1983, Magyar Iparművészeti Főiskola, 42+1 p.+1 melléklet. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.;
20389.

1 200 HUF

Nagy Pál: Derűben derékig. Erdélyi anekdoták. Vál. és szerk.: - - . Bp., 2002, Új Palatinus Könyvesház. Kiadói kartonált papírkötés.
20390.

1 600 HUF

Edgar Rice Burroughs 2 műve: Tarzan a dzsungel fia, Tarzan visszatérése. Kalandos Könyvek. Bp., 1956-1957., Kossuth. Kiadói kopott papírkötések, a 2. mű kötése javított, a címlapján kis sérüléssel.
20391.

1 600 HUF

György Lajos: Egy középkori Sibylla-vers régi magyar irodalmunkban. 1929, Pécs, Dunántul R.T. Egyetemi Nyomda, sérült kiadói papírkötés.
20392.

1 400 HUF

Iparostanonc-iskolai Olvasó- és Tankönyv a II. Osztály számára. Szerk: Dr. Gulyás István, Klauzer János, Bóbik Imre, Gál József, Bp. é.n. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas félvászon-kötésben, irredenta motívummal a hátlapján.
20393.

1 200 HUF

Dr. Radó Sámuel: John Bull és társai. Bp., Athenaeum, 1916, sérült kiadói papírkötés.
20394.

1 400 HUF

Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, javított kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
20395.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF