Books: Other rarities Number of items: 273
3068653
20384
458
Ujhelyi Nándor: Minden gyönyört! (Tánc és kokain). 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 800 HUF
3068650
20385
458
Nagy Irma: Bűnös szerelmek. Egy úri leány vallomásai. BP., 1909, Magyar Könyvkiadó. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
3066878
20386
458
Szigligeti Ede: Csikós. Eredeti népszínmű három szakaszban. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
1 200 HUF
3066848
20387
458
Honti Rezső: Dante. A szerző, Honti Rezső Honti Rezső (1879-1956) műfordító, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány! A kultura nagyjai 1. Bp.,[1921], Fővárosi Könyv- és Lapkiadó, 43 p.+1 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 600 HUF
3065005
20388
458
Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 2001, Magyar Világ. Kiadói műbőr-kötés.
1 000 HUF
3023046
20389
458
Vegyes kalendáriummal kapcsolatos tétel, 3 db: Nagy Sándor: Régi magyar kalendárium. Székesfehér, 1995., (Mátrix Kft-ny.) Kiadói papírkötés.; Supka Géza: Kalandozás a kalendáriumban és más érdekességek. Rékassy Csaba illusztrációival. Bp.,1989,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Endrei Walter: A parasztkalendárium. Bp., 1983, Magyar Iparművészeti Főiskola, 42+1 p.+1 melléklet. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.;
1 200 HUF
3064883
20390
458
Nagy Pál: Derűben derékig. Erdélyi anekdoták. Vál. és szerk.: - - . Bp., 2002, Új Palatinus Könyvesház. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
3066259
20391
458
Edgar Rice Burroughs 2 műve: Tarzan a dzsungel fia, Tarzan visszatérése. Kalandos Könyvek. Bp., 1956-1957., Kossuth. Kiadói kopott papírkötések, a 2. mű kötése javított, a címlapján kis sérüléssel.
1 600 HUF
3066762
20392
458
György Lajos: Egy középkori Sibylla-vers régi magyar irodalmunkban. 1929, Pécs, Dunántul R.T. Egyetemi Nyomda, sérült kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3067314
20393
458
Iparostanonc-iskolai Olvasó- és Tankönyv a II. Osztály számára. Szerk: Dr. Gulyás István, Klauzer János, Bóbik Imre, Gál József, Bp. é.n. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas félvászon-kötésben, irredenta motívummal a hátlapján.
1 200 HUF
3064263
20394
458
Dr. Radó Sámuel: John Bull és társai. Bp., Athenaeum, 1916, sérült kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3050683
20395
458
Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, javított kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house