Number of items: 273

Lendvai István: A harmadik Magyarország. Bp., 1921, Pallas, kissé fakult, sérült kiadói papírkötés.
20372.

1 400 HUF

Buza-Dénes-Fényes-Nagy-Rupert-Supka-Szász-Vámbényi: Öt év múltán. Budapest 1923. Nagy Vince. Sérült gerinc és borító
20373.

1 400 HUF

Bajza József munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Sajtó alá rendezte: Négyesy László. Lampel, Bp., cca 1908, díszes kiadói egészvászon kötés, kopással.
20374.

1 800 HUF

Sokágú termőfa. Riportok a testvériség mindennapjairól. Bukarest, 1986,Kriterion. Kiadói papírkötés.
20375.

1 400 HUF

Keller Imre: Chopin élete és lelke művei tükrében. Kosice, 1932, Universum, sérült és foltos kiadói egészvászon kötés. Keller Imre által dedikált.
20376.

1 600 HUF

Friedrich Wilhelm Nietzsche: Jón és gonoszon túl. Egy jövőbéli filozófia előjátéka. Ford.: Óvári Csaba. Máriabesnyő-Gödöllő, 2017, Attraktor. Kiadói papírkötés.
20377.

1 800 HUF

Hoitsy Pál: Régi magyar alakok. A letünt nemzedék férfiai. Bp., é.n.(1923), Légrády, 133+1+2 p. Sérült kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Wekerle Sándor, Károlyi István, Tisza Kálmán, Széll Kálmán és másokról életéről szóló írásokkal.
20378.

1 400 HUF
10

Szécsi Ferenc: Derű II. kötet, Gyoma, 1912, Kner, kiadói papírkötés, foltos, sérült.
20379.

1 400 HUF

Fazekas István: Az uj életelixir története. 1940, Cserépfalvi, sérült és foltos kiadói egészvászon kötés.
20380.

1 400 HUF

4 db szovjet témájú kötet: Anyiszimov: Hogyan él a parasztság a Szovjetunióban; G. D. Kosztomarov: A Szocialista Moszkva; Útmutató a Szovjetunió Kommunista (Bolsevik) Pártjának Története egyéni és középfokú szemináriumi tanulásához; Sztálin: A szocializmus közgazdasági problémái a Szovjetunióban. Változó állapotban.
20381.

1 200 HUF

Nagy Pál: Pogány dalok. Rákosi Jenő bevezető soraival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, viseltes lapszélekkel, műanyag borítással. A könyv előlapján aláírva 1942 karácsonyán. A szerző testvérének? ajándékozó soraival.
20382.

1 000 HUF

Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., é.n. Tizedik kiadás. Magvető. Kiadói papírkötésben. + Kertész Imre: Felszámolás. Bp., 2003. Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
20383.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF