Books: Other rarities Number of items: 273
3064152
20372
458
Lendvai István: A harmadik Magyarország. Bp., 1921, Pallas, kissé fakult, sérült kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3064146
20373
458
Buza-Dénes-Fényes-Nagy-Rupert-Supka-Szász-Vámbényi: Öt év múltán. Budapest 1923. Nagy Vince. Sérült gerinc és borító
1 400 HUF
3064033
20374
458
Bajza József munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Sajtó alá rendezte: Négyesy László. Lampel, Bp., cca 1908, díszes kiadói egészvászon kötés, kopással.
1 800 HUF
3050671
20375
458
Sokágú termőfa. Riportok a testvériség mindennapjairól. Bukarest, 1986,Kriterion. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3068248
20376
458
Keller Imre: Chopin élete és lelke művei tükrében. Kosice, 1932, Universum, sérült és foltos kiadói egészvászon kötés. Keller Imre által dedikált.
1 600 HUF
3068031
20377
458
Friedrich Wilhelm Nietzsche: Jón és gonoszon túl. Egy jövőbéli filozófia előjátéka. Ford.: Óvári Csaba. Máriabesnyő-Gödöllő, 2017, Attraktor. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
3064300
20378
458
Hoitsy Pál: Régi magyar alakok. A letünt nemzedék férfiai. Bp., é.n.(1923), Légrády, 133+1+2 p. Sérült kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Wekerle Sándor, Károlyi István, Tisza Kálmán, Széll Kálmán és másokról életéről szóló írásokkal.
1 400 HUF
3064313
20379
458
Szécsi Ferenc: Derű II. kötet, Gyoma, 1912, Kner, kiadói papírkötés, foltos, sérült.
1 400 HUF
3064405
20380
458
Fazekas István: Az uj életelixir története. 1940, Cserépfalvi, sérült és foltos kiadói egészvászon kötés.
1 400 HUF
3066277
20381
458
4 db szovjet témájú kötet: Anyiszimov: Hogyan él a parasztság a Szovjetunióban; G. D. Kosztomarov: A Szocialista Moszkva; Útmutató a Szovjetunió Kommunista (Bolsevik) Pártjának Története egyéni és középfokú szemináriumi tanulásához; Sztálin: A szocializmus közgazdasági problémái a Szovjetunióban. Változó állapotban.
1 200 HUF
3066637
20382
458
Nagy Pál: Pogány dalok. Rákosi Jenő bevezető soraival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, viseltes lapszélekkel, műanyag borítással. A könyv előlapján aláírva 1942 karácsonyán. A szerző testvérének? ajándékozó soraival.
1 000 HUF
3066716
20383
458
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., é.n. Tizedik kiadás. Magvető. Kiadói papírkötésben. + Kertész Imre: Felszámolás. Bp., 2003. Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house