Number of items: 273

Hans E. Kinck: Emberek és bolondok. Gyoma, 1931., Kner, 150+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, későbbi, 1936-os Kneres ajándékozási címkével.
20408.

1 600 HUF

20409.

1 000 HUF

Rácz Pál: A rongyszedő és más elbeszélések. [Ungvár,1921,Földesi-ny.], 3-94+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, címlaphiánnyal.
20410.

1 600 HUF

Nemzeti Könyvtár 2 kötete (83-84 sz., 44.):   Kodolányi János: A csend országa Finnországi élmények .;  olczay Sándor: Krajcár Pisa.;  Bp., 1942-1941., Stádium. Kiadói papírkötés, foltos borítókkal.
20411.

1 800 HUF

Kéky Lajos: Gárdonyi Géza. Irodalomtörténeti Füzetek 7. Bp., 1926, Pallas. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
20412.

1 600 HUF

Káldi János Halott vízimalom. Versek. Szombathely, 1947, Szabadművelődési Tanács. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól.
20413.

1 600 HUF

Időszerű, gyakorlati népművelési előadások. IX. füzet. Összeáll.: Dezső Lipót, Abláncy József. Szombathely,én,Martineum, 257-296 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20414.

1 600 HUF

Lángh Júlia: Egy budai úrilány. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20415.

500 HUF
1,36
1,56

20416.

2 000 HUF

Szederkényi Anna: A kőfalon túl. (Kép az életből). + Karin Michaelis: A veszedelmes életkor. Egy negyvenéves asszony naplója. Ford.: Szederkényi Anna. [Egybekötve]. Modern Könyvtár 18. és 29-30. sz. Bp., 1910-1911, Politzer Zsigmond és Fia, 45+(3) p., 83+(5) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
20417.

1 400 HUF

20418.

1 000 HUF

20419.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF