Number of items: 273

Gál Róbert: Túl az Óperencián... Kálmán Imre regényes élete. Bp., 2004, K.u.K. Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Gál Róbert (1937- ) író, szociológus, újságíró által Bányai János (1939-2016) író, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány.
20336.

2 200 HUF
5,96
6,88

Tamási Áron: Szívbéli barátok. Bp., 1946, Révai. Egészvászon kötés, ráragasztott papírborítóval, kopottas állapotban.
20337.

2 000 HUF

Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Jeges Ernő illusztrációival. Bp., [1920], Pallas-ny., 236 p. + 1 t. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, valamint egy kihajtható térképpel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, két javított lappal, a címlapon kis sérüléssel.
20338.

2 800 HUF

Harbou, Thea von: Metropolisz I-II. Bp., Tolnai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.  Thea von Harbou (1888-1954) német írómő, forgatókönyvírónő tudományos-fantasztikus regénye. A regény volt az alapja és együtt íródott Fritz Lang 1927-es Metropolis című filmjéhez.
20339.

2 400 HUF

Abelovszky Eliz: Szót kérek Amerikából. DEDIKÁLT! Versek, tanulmányok. Beszédek. Bp., 2006, Összmagyar Testület. Kiadói papírkötés.
20340.

2 800 HUF

Makkai Sándor: Magyar nevelés, magyar műveltség. Bp., 1937, Révai, 252 p. Kiadói halina-kötés, a gerincen kopással, a hátsó kötéstábla kissé deformált, a borítón kis felületi sérüléssel.
20341.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bitó László: Áldott vagy, Káin. Regény Heller Ágnes utószavával. A szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által ALÁÍRT példány. hn., 2009., Argumentum. A borító Szkysznian Wanda munkája. Kiadói kartonált papírkötés.
20342.

2 000 HUF

Keresztury Dezső: Égő türelem. Bp.,1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval. Dedikált példány!
20343.

2 400 HUF

Szilágyi Ákos: Szittya szótár. Írott és hangzó változat. Bp., 1999. 2000 könyvek. Kiadói papírkötésben 174 p CD melléklettel. Kende Péter írónak DEDIKÁLT példány.
20344.

2 600 HUF
7,05

Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984. Bartók Béla MK. Kiadói papírkötésben. a szerző és az együttes tagjai által DEDIKÁLT példány.
20345.

2 000 HUF

Szenes Béla - Huszár Péter: Az ezüst páncél. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1930. Globus. 30p. Papírborítóval, aranyozott egészvászon védőborítóval. egyedi névre szóló felirattal, Huszár Péter által DEDIKÁLT! egy lap kijár
20346.

2 800 HUF

Molter Károly: Bolond kisváros. Elbeszélések. Kolozsvár, 1942., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés.
20347.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF