Number of items: 273

Harsányi Zsolt: Mathias Rex. I-II. köt. Magyar Történelmi Regénysorozat 4. (Buenos Aires, 1958), Transsylvania Könyvkiadó Vállalat. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a borítón kis kopásokkal, néhány kissé foltos lappal, az I. kötet utolsó két lapja összeragadt.
20311.

3 000 HUF

Vegyes Petőfi Sándorral kapcsolatos könyvtétel, 4 db:   Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Útijegyzetek, útilevelek, naplótöredékek, politikai cikkek, és tábori levelek és egy elbeszélés. Fáy Dezső képeivel. Nemzeti Könyvtár 100-101. sz. Bp., 1943., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval.;   Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.;   Horváth János: Petőfi Sándor. Bp., 1989, Gondolat. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.;   Illyés Gyula: Petőfi Sándor. Illyés Gyula munkái. Bp.,1971,Szépirodalmi. Borsos Miklós rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
20312.

2 000 HUF

[Lagerlöf, Selma (1858-1940)] Lagerlöf, Zelma: Gösta Berling. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1912., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20313.

1 000 HUF

20314.

28 000 HUF
75,88
87,50

Wl[adyslaw] St[anisław] Reymont: Parasztok I-IV. [Két kötetben.] Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20315.

1 200 HUF

Pilinszky János 2 műve:   A mélypont ünnepélye. Próza. 1-2. köt. A vál., szerk., sajtó alá rendezés, az előszó és utószó Jelenits István munkája. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Beszélgetések Pilinszky Jánossal. Vál. és szerk.: Török Endre. Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.;
20316.

2 000 HUF

Hatvany Lajos: Urak és emberek. Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20318.

1 800 HUF

Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
20319.

1 800 HUF

Garai Gábor: A kék sziget. A szerző, Garai Gábor (1929-1987) által DEIKÁLT és számozott példány (75/250). Békéscsaba, 1979, Megyei Könyvtár házinyomdája. Szántó Piroska illusztrációval. Kiadói papírkötés
20320.

2 400 HUF

Szekfű Gyula 2 darab könyve: Mit vétettem én?, A mai Széchenyi. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
20321.

2 000 HUF

Spencer Herbert: Alapvető elvek. Bp., 1909. Grill. Társadalomtudományi könyvtár. 672p. Egészvászon kötésben, jegyzetekkel.
20322.

2 000 HUF

Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Régi oklevelekben előforduló magyar szók gyűjteménye. Pótlék a Magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Szerk.: Zolnai Gyula. Bp., 1902-1905, összesen 6 füzet. Hornyánszky Viktor könyvkereskedése. Kiadói, sérült, szétvált papírkötésben, sérült lapokkal, lapszélekkel.
20323.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF