Books: Other rarities Number of items: 273
3065885
20324
458
2200
Latinovits Zoltán: Emlékszem a röpülés boldogságára. Összegyűjtött írások. Szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Hegyi Béla: Latinovits. Legenda, valóság, emlékezet. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
2 200 HUF
3068643
20325
458
Bierbaum, Otto Julius: Kakuk herceg. Egy kéjenc élete, viselt dolgai, nézetei és pokolra jutása I-II-III. Bp., 1920, Kultura Könyvkiadó. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztott régi címlappal, jó állapotban.
2 000 HUF
3069260
20326
458
David Koenig: Mindörökké Columbo. Bp., 2023. Helikon Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
2 400 HUF
3036068
20327
458
Weöres Sándor: A lélek idézése. Műfordítások. Bp., 1958, Európa. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 800 HUF
3066361
20328
458
Fazekas István: A megvádolt. Történelmi dráma három felvonásban. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fazekas István (1967- ) által DEDIKÁLT, illetve a védőborító hátoldalán Pozsgay Imre (1933-2016) politikus által aláírt példány!
2 000 HUF
3066283
20329
458
Balla Vilmos: A gabonatőzsde romjain. Bp., 1918, Légrády. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
2 000 HUF
3063889
20330
458
Képes olvasókönyv a kisegítő iskolák 1. osztálya számára Bp., 1975. Tankönyvkiadó Kiadói papírkötésben, kitöltetlen állapotban
1 800 HUF
3066701
20331
458
Szent István könyvek két kötete (14.,56.): Dr. bognár Cecil: Értékelmélet, Horváth Jenő: A modern amerika története 1492-1920. 1924, 1928, kiadói kopott papírkötés.
2 000 HUF
3066765
20332
458
Déry Tibor: Énekelnek és meghalnak. (Békéscsaba), 1928., Genius,(Tevan-ny.), 61+3 p. Első kiadás! A borító Kassák Lajos munkája. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a gerinc felső részén sérüléssel, a borító sarkain gyűrődésnyomokkal.
2 000 HUF
3035646
20333
458
A Hazafias Népfront Budapesti Körzeti Bizottságainak kézikönyve. Szerk.: Komor Vilma, Kovács György. Bp., 1979, (Fővárosi Nyomdaipari Vállalat), 328 p. Kiadói papírkötés
1 600 HUF
3064408
20334
458
Ijjas Antal: Széchényi kapitány. Batthyány Gyula gróf 10 rajzával. Bp., (1943.), Vigilia, kopott papírkötés.
2 000 HUF
3064450
20335
458
Láng Lajos: Grünwald Béla, Vass Bertalan: Horvát István, Dr. Zólyomi Lajos: Toldy Ferencz. Papírkötés, széteső állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house