Number of items: 273

Latinovits Zoltán: Emlékszem a röpülés boldogságára. Összegyűjtött írások. Szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Hegyi Béla: Latinovits. Legenda, valóság, emlékezet. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20324.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bierbaum, Otto Julius: Kakuk herceg. Egy kéjenc élete, viselt dolgai, nézetei és pokolra jutása I-II-III. Bp., 1920, Kultura Könyvkiadó. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztott régi címlappal, jó állapotban.
20325.

2 000 HUF

David Koenig: Mindörökké Columbo. Bp., 2023. Helikon Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
20326.

2 400 HUF

Weöres Sándor: A lélek idézése. Műfordítások. Bp., 1958, Európa. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
20327.

1 800 HUF

Fazekas István: A megvádolt. Történelmi dráma három felvonásban. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fazekas István (1967- ) által DEDIKÁLT, illetve a védőborító hátoldalán Pozsgay Imre (1933-2016) politikus által aláírt példány!
20328.

2 000 HUF

Balla Vilmos: A gabonatőzsde romjain. Bp., 1918, Légrády. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
20329.

2 000 HUF

Képes olvasókönyv a kisegítő iskolák 1. osztálya számára Bp., 1975. Tankönyvkiadó Kiadói papírkötésben, kitöltetlen állapotban
20330.

1 800 HUF

Szent István könyvek két kötete (14.,56.): Dr. bognár Cecil: Értékelmélet, Horváth Jenő: A modern amerika története 1492-1920. 1924, 1928, kiadói kopott papírkötés.
20331.

2 000 HUF

Déry Tibor: Énekelnek és meghalnak. (Békéscsaba), 1928., Genius,(Tevan-ny.), 61+3 p. Első kiadás! A borító Kassák Lajos munkája. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a gerinc felső részén sérüléssel, a borító sarkain gyűrődésnyomokkal.
20332.

2 000 HUF
60

A Hazafias Népfront Budapesti Körzeti Bizottságainak kézikönyve. Szerk.: Komor Vilma, Kovács György. Bp., 1979, (Fővárosi Nyomdaipari Vállalat), 328 p. Kiadói papírkötés
20333.

1 600 HUF

Ijjas Antal: Széchényi kapitány. Batthyány Gyula gróf 10 rajzával. Bp., (1943.), Vigilia, kopott papírkötés.
20334.

2 000 HUF

Láng Lajos: Grünwald Béla, Vass Bertalan: Horvát István, Dr. Zólyomi Lajos: Toldy Ferencz. Papírkötés, széteső állapotban.
20335.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF